SKRZACIKOWE ZAJĘCIA PROWADZONE W RAMACH PODSTAWY PROGRAMOWEJ, ORGANIZOWANE W NASZYM PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2022/ 2023:
JĘZYK ANGIELSKI (mgr Filologii angielskiej)
WTORKI:
I GRUPA- godz. 9:15- 9:30
II GRUPA- godz. 9:30- 9:45
III GRUPA- godz. 8:45- 9:15
ŚRODY:
I GRUPA- godz. 9:15- 9:30
II GRUPA- godz. 9:30- 9:45
III GRUPA- godz. 8:45- 9:15
-------------------------------------------------------------------------------------------
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA (mgr Marzena Wypuszcz)
PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI:
I GRUPA- godz. 11:15- 11:30
III GRUPA- godz. 11:30-12:00
ŚRODY:
II GRUPA- godz. 11:00- 11:30
--------------------------------------------------------------------------------------------
SPECJALISTA- LOGOPEDA (mgr Justyna Sadowska)
WTORKI - godz. 7:45- 9:45
ŚRODY - godz. 12:00-15:00
PIĄTKI - godz. 14:00- 15:00
---------------------------------------------------------------------------------------------
RELIGIA (mgr Bożena Domoń)
CZWARTKI:
I GRUPA- godz. 15:15- 15:30
II GRUPA- godz. 15:00- 15:15
III GRUPA- godz. 15:30- 16:00
PIĄTKI:
I GRUPA- godz. 11:15- 11:30
II GRUPA- godz. 11:30- 11:45
III GRUPA- godz. 10:45- 11:15
----------------------------------------------------------------------------------------------
SPECJALISTA- PEDAGOG SPECJALNY (mgr Ilona Nalewajko)
WTORKI:
Godz. 9:45- 12:00
ŚRODY:
Godz. 15:30- 16:15
PIĄTKI:
Godz. 10:00- 12:00
----------------------------------------------------------------------------------------------
SPECJALISTA- PSYCHOLOG (mgr Aleksandra Plewko)
PONIEDZIAŁKI:
Godz. 13:00- 16:00
ŚRODY:
Godz. 8:00- 12:00
PIĄTKI:
Godz. 8:00- 10:30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
RYTMIKA (p. Weronika Sopel- Lubelskie Centrum inicjatyw Muzycznych)
WTORKI:
II i III GRUPA- godz. 14:30- 15:00
I GRUPA- godz. 15:00- 15:30
SKRZACIKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE, ORGANIZOWANE W NASZYM PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2021/ 2022:
JĘZYK ANGIELSKI (mgr Filologii angielskiej)
WTORKI:
I GRUPA- godz. 9:15- 9:30
II GRUPA- godz. 9:30- 9:45
III GRUPA- godz. 8:45- 9:15
ŚRODY:
I GRUPA- godz. 9:15- 9:30
II GRUPA- godz. 9:30- 9:45
III GRUPA- godz. 8:45- 9:15
-------------------------------------------------------------------------------------------
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI KOREKCYJNO- KOMPENSACYJNEJ (mgr Marzena Wypuszcz)
PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI:
I GRUPA- godz. 11:15- 11:30
III GRUPA- godz. 11:30-12:00
ŚRODY:
II GRUPA- godz. 11:00- 11:30
--------------------------------------------------------------------------------------------
LOGOPEDIA (mgr Justyna Sadowska)
PIĄTKI - godz. 11:00- 14:00- dzieci zakwalifikowane do terapii
--------------------------------------------------------------------------------------------
RELIGIA (mgr Beata Gryta)
CZWARTKI:
I GRUPA- godz. 15:15- 15:30
II GRUPA- godz. 15:00- 15:15
III GRUPA- godz. 15:30- 16:00
PIĄTKI:
I GRUPA- godz. 11:15- 11:30
II GRUPA- godz. 11:30- 11:45
III GRUPA- godz. 10:45- 11:15
----------------------------------------------------------------------------------------------
WKRÓTCE DODATKOWO PŁATNE- PRZEZ RODZICÓW- ZAJĘCIA TANECZNE, ORGANIZOWANE W NASZYM PRZEDSZKOLU PRZEZ LUBELSKIE CENTRUM INICJATYW TANECZNYCH
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SKRZACIKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE, ORGANIZOWANE W NASZYM PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2020/ 2021:
==============================================================================================
ZAJĘCIA DODATKOWE W NASZYM PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2019/ 2020:
Zajęcia dodatkowe, opłacane przez organ prowadzący: GMINĘ MIASTO LUBLIN:
JĘZYK ANGIELSKI (mgr Ewa Radko)
WTORKI:
I GRUPA- godz. 11:00- 11:15
II GRUPA- godz. 11:15- 11:30
III GRUPA- godz. 11:30- 12:00
CZWARTKI:
I GRUPA- godz. 9:15- 9:30
II GRUPA- godz. 9:30- 9:45
III GRUPA- godz. 8:45- 9:15
-------------------------------------------------------------------------------------------
GIMNASTYKA KOREKCYJNO- KOMPENSACYJNA (mgr Marzena Wypuszcz)
PONIEDZIAŁKI i PIĄTKI:
I GRUPA- godz. 9:15- 9:30
II GRUPA- godz. 9:30- 9:45
III GRUPA- godz. 9:45-10:15
--------------------------------------------------------------------------------------------
LOGOPEDIA (mgr Monika Rożek- Marciniak)
ŚRODY: - godz. 8:00- 11:00- dzieci zakwalifikowane do terapii
--------------------------------------------------------------------------------------------
RELIGIA (mgr Beata Gryta)
ŚRODY:
I GRUPA- godz. 9:00- 9:15
II GRUPA- godz. 9:15- 9:30
III GRUPA- godz. 9:30- 10:00
PIĄTKI:
I GRUPA- godz. 15:00- 15:15
II GRUPA- godz. 15:15- 15:30
III GRUPA- godz. 15:30- 16:00
----------------------------------------------------------------------------------------------
WKRÓTCE DODATKOWO PŁATNE- PRZEZ RODZICÓW- ZAJĘCIA TANECZNE, ORGANIZOWANE W NASZYM PRZEDSZKOLU PRZEZ LUBELSKIE CENTRUM INICJATYW TANECZNYCH